Մեր բժիշկները

Մեր բժիշկները
Անի Հակոբյան

Անի Հակոբյան

Ռադիոլոգիայի բաժանմունքի ղեկավար

Նունե Խաչատրյան

Նունե Խաչատրյան

Բժիշկ-ռադիոլոգ

Իրինա Կիրակոսյան

Իրինա Կիրակոսյան

Բժիշկ-ռադիոլոգ

Իննա Մադոյան

Իննա Մադոյան

Բժիշկ-ռադիոլոգ

Լիլիթ Կարապետյան

Լիլիթ Կարապետյան

Բժիշկ-ռադիոլոգ

Եվգենիա Հարությունյան

Եվգենիա Հարությունյան

Բժիշկ-ռադիոլոգ

Սաթենիկ Խաչատրյան

Սաթենիկ Խաչատրյան

Բժիշկ-ռադիոլոգ

Էլեն Խնկոյան

Էլեն Խնկոյան

Բժիշկ-ռադիոլոգ

էմմա Իսպիրան

էմմա Իսպիրան

Բժիշկ-ռադիոլոգ

Լիլիթ Հովհաննիսյան

Լիլիթ Հովհաննիսյան

Բժիշկ-ռադիոլոգ

Լոսին Զիրոն

Լոսին Զիրոն

Բժիշկ-ռադիոլոգ

Էլեն Բերբերյան

Էլեն Բերբերյան

Բժիշկ-ռադիոլոգ

Հովհաննես Վարդևանյան

Հովհաննես Վարդևանյան

Ճառագայթային ախտորոշման բաժանմունքի ղեկավար

Շաքե Հմայակյան

Շաքե Հմայակյան

Ճառագայթային ախտորոշման բաժանմունք - բժիշկ-ռադիոլոգ

Ալլա Ղազարյան

Ալլա Ղազարյան

Ճառագայթային ախտորոշման բաժանմունք - բժիշկ-ռադիոլոգ

Գայանե Սարգսյան

Գայանե Սարգսյան

Ճառագայթային ախտորոշման բաժանմունք - բժիշկ-ռադիոլոգ

Արմինե Գաբրիելյան

Արմինե Գաբրիելյան

Ճառագայթային ախտորոշման բաժանմունք - բժիշկ-ռադիոլոգ

Մարինա Ոսկանյան

Մարինա Ոսկանյան

Կոնսերվատիվ գինեկոլոգիայի բաժանմունքի ղեկավար

Նելլի Ավագյան

Նելլի Ավագյան

Կոնսերվատիվ գինեկոլոգիայի բաժանմունք - գինեկոլոգ

Արմինե Խռոյան

Արմինե Խռոյան

Էնդոկրինոլոգիայի և ընտանեկան բժշկության բաժանմունքի ղեկավար

Գրետա Մուրադյան

Գրետա Մուրադյան

Էնդոկրինոլոգիայի և ընտանեկան բժշկության բաժանմունք-էնդոկրինոլոգ

Անժելա Օհանյան

Անժելա Օհանյան

Բջջաբանական լաբորատորիայի ղեկավար

Արմեն Մխիթարյան

Արմեն Մխիթարյան

Հյուսվածաբանական լաբորատորիայի ղեկավար

Աննա Պետրոսյան

Աննա Պետրոսյան

Հյուսվածաբանական լաբորատորիա - հյուսվածաբան

Նվարդ Վանյան

Նվարդ Վանյան

Ստոմատոլոգիական բաժանմունքի ղեկավար

Լիլի Մխիթարյան

Լիլի Մխիթարյան

Ստոմատոլոգիական բաժանմունք - Թերապևտ-ստոմատոլոգ

Սաթենիկ Բալաչյան

Սաթենիկ Բալաչյան

Ստոմատոլոգիական բաժանմունք- Մանկական ստոմատոլոգ

Աղասի  Գաբրիելյան

Աղասի Գաբրիելյան

Ստոմատոլոգիական բաժանմունք - Օրթոդոնտ-ստոմատոլոգ

Աշոտ Վարդանյան

Աշոտ Վարդանյան

Ստոմատոլոգիական բաժանմունք- Վիրաբույժ-ստոմատոլոգ

Լուսինե Վարդանյան

Լուսինե Վարդանյան

Նյարդաբանական բաժանմունք-Նարդաբան

Արմեն Քոչարյան

Արմեն Քոչարյան

Վիրաբուժական բաժանմունքի ղեկավար, վիրաբույժ-ուռուցքաբան

Մհեր Բաբախանյան

Մհեր Բաբախանյան

Վիրահատական բաժանմունք - Բժիշկ-անեսթեզիոլոգ-ռեանիմատոլոգ

Սուրեն  Մարգարյան

Սուրեն Մարգարյան

Վիրահատական բաժանմունք - Բժիշկ-անեսթեզիոլոգ-ռեանիմատոլոգ

Արտակ Բարխուդարյան

Արտակ Բարխուդարյան

Վիրահատական բաժանմունք - Ինտենսիվ թերապիայի բժիշկ

Լիլիթ Ջանգուլյան

Լիլիթ Ջանգուլյան

Վիրահատական բաժանմունք - Գինեկոլոգ-վիրաբույժ

Լիլիթ  Հարությունյան

Լիլիթ Հարությունյան

Վիրահատական բաժանմունք- Ուռուցքաբան-քիմիոթերապևտ

Ռուզաննա  Գինոսյան

Ռուզաննա Գինոսյան

Վիրահատական բաժանմունք - Գլխավոր բուժքույր

Վահե Տեր-Մինասյան

Վահե Տեր-Մինասյան

Վիրաբուժական գինեկոլոգիական ծառայության ղեկավար

Զարուհի Գրիգորյան

Զարուհի Գրիգորյան

Վիրաբուժական գինեկոլոգիա- Գինեկոլոգ-վիրաբույժ

Իրինա  Սահակյան

Իրինա Սահակյան

Վիրաբուժական գինեկոլոգիա- Բժիշկ-գինեկոլոգ

Հովհաննես Ստեփանյան

Հովհաննես Ստեփանյան

Պլաստիկ վիրաբույժ

Արսեն Դաբաղյան

Արսեն Դաբաղյան

Ռեաբիլիտոլոգ

Արտակ Օհանյան

Արտակ Օհանյան

Վնասվածքաբան -օրթոպեդ

Գևորգ Տոնոյան

Գևորգ Տոնոյան

Դեղագետ

Copyrights ©2020